wrze.26

Dlaczego prezent powinien być zabawny?

dodano: 26 września 2016 przez natalia876


Jednym z najczęściej napotykanych problemów jest wybór prezentu. Zazwyczaj stawiamy na podarunki kreatywne, zabawne, uniwersalne i trafione. Niestety, często zapominamy o tym, że zakupiony przedmiot ma się podobać osobie obdarowywanej, a nie nam. Jeśli chcesz poznać odpowiedź, na niezwykle ważne pytanie – „dlaczego prezent powinien być zabawny?“, zapoznaj się z poniższym artykułem. 

 

Wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy

 

Udany prezent to taki, który sprawi, że osoba obdarowywana uraduje się, a na jej twarzy pojawi się uśmiech. Trafiony, zabawny upominek z całą pewnością wywoła podobną reakcję (o to w tym chodzi, prawda?).

 

Zapadnie w pamięć

 

Nikogo nie powinno zdziwić, że łatwiej zapamiętujemy upominki zabawne, niż tradycyjne. Jeśli podarunek okaże się trafiony i odbiorca będzie go wykorzystywał w przyszłości, zawsze będzie pamiętać od kogo go otrzymał. Warto nadać takiemu prezentowi osobisty charakter. Koszulka lub tank top z własnym nadrukiem bądź zabawnym zdjęciem z pewnością wywoła więcej uśmiechu niż standardowe perfumy czy biżuteria.

 

Zostanie doceniony

 

Znacznie bardziej doceniamy prezenty kreatywne, zabawne (wspomniany podarunek, najzwyczajniej trudniej wybrać). Oczywiście nie oznacza to, że upominki tradycyjne nie są docenione – to nieprawda (są, tylko nie z taką „intensywnością“).

 

Pomysł na zabawny prezent?

 

Jednym z najpopularniejszych prezentów, który można określić mianem zabawnego są wyżej wymienione koszulki lub modny tank top z własnym nadrukiem indywidualnym. Czemu takie prezenty zawdzięczają tak wysoką popularność? Są uniwersalne (upominek nadaje się zarówno dla młodszych, jak i starszych osób) i unikalne (możemy sami dostarczyć wzór, który ma zostać naniesiony) wchodząc np. na http://www.reflect.pl/tank_top_z_wlasnym_nadrukiem.html

 

 

Tak naprawdę, wystarczy odrobina kreatywności, by dopasować zabawny napis do konkretnej osoby i… mamy idealny prezent (w dodatku całkiem niedrogi). 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy