grudzień19

Jak stworzyć własną koszulkę z nadrukiem?

dodano: 19 grudnia 2016 przez natalia876


To, co nosimy na sobie, bardzo wiele o nas mówi – strój pełni bowiem
 
również funkcję autoprezentacyjną. Jeśli chcesz naprawdę wyróżnić się z tłumu ubranego w jednakowe ciuchy z sieciówek i wyrazić swoją oryginalną naturę, zaprojektuj własną koszulkę z nadrukiem. Jak to zrobić? Propozycje znajdziesz poniżej!
 
 
Fantastyczne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy mają w sobie coś z artystów, jak i dla osób, pragnących mieć na koszulce na przykład zdjęcie ukochanego psa. W Internecie można znaleźć całkiem sporo bardzo dobrych kreatorów koszulek, które umożliwiają wykonanie swoistej wizualizacji koszulki. Możemy nanieść na nią dowolny napis lub grafikę, a do wykorzystania mamy niemal całą powierzchnię koszulki – ozdobić możemy nie tylko przód, ale także tył i boki. Kreatory koszulek od razu przygotowują także „wycenę” projektu, a także umozliwiają złożenie zamówienia i dobranie odpowiednich rozmiarów.
 
Domowa produkcja
 
A może masz ochotę przygotować koszulkę w domowym zaciszu? Jeśli tak, potrzebny Ci będzie specjalny papier do naprasowywnia, drukarka, żelazko raz odrobina wyobraźni i pewna ręka. Koszulka, na której zamierzasz umieścić nadruk, powinna charakteryzować się wysoką jakością – słabe włókna mogą zostać uszkodzone pod wpływem wysokiej temperatury, a poza tym – nadruk na kiepskiej jakości koszulce jest nietrwały. Kiedy masz już pomysł, co chcesz umieścić na bluzce, po prostu wydrukuj to na przygotowanym papierze i naprasuj na materiał. Genialne w swojej prostocie!
 
Spersonalizowane zamówienie
 
Nie brakuje firm, które specjalizują się w przygotowywaniu akcesoriów reklamowych – w tym także koszulek. Wiele z nich posiada gotowe szablony nadruków, które najczęściej umieszcza się na koszulkach – na przykład koszulki z imionami bądź symbolami popularnych zespołów. Klient wybiera rozmiar koszulki oraz na przykład wielkość napisu. Decydując się na zakup w tego rodzaju przedsiębiorstwie, zorientuj się, czy stosowane tam koszulki są wykonane z porządnej bawełny – niestety zdarza się, że firmy chcąc utrzymać konkurencyjne ceny, oszczędzają na jakości użytych materiałów.
 
 
Koszulka z nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla członka rodziny lub przyjaciela, ale także… dla samego siebie. W końcu – kto, jeśli nie Ty, zasługuje na wyjątkowy look?Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
bartui 27 sierpnia 2017 bartui napisała:

W http://www.dzx.pl/pl można zamówić świetne koszulki i bluzy z nadrukiem. Przy większych zamówieniach można też liczyć na rabaty!