Przedpokój jest wizytówką naszego domu czy też mieszkania. Warto stworzyć w nim fajną przestrzeń, dzięki której będziemy już od progu czuć się jak w domu.

 

Podczas aranżacji tego wnętrza napotkamy dużo problemów. Jest to małe pomieszczenie, zazwyczaj bez dostępu do światła dziennego,na ścianach znajdują się drzwi do innych pomieszczeń a przecież jeszcze trzeba gdzieś przechowywać kurtki,płaszcze czy też inne rzeczy. Istotne jest tu odpowiednie oświetlenie. Warto na stronie takiej jak http://dogablot.twojeledy.pl znależć odpowiednie rozwiązania pasujące do naszego wnętrza. Bardzo popularne są szynowe oświetlenie, ponieważ mozna dostosować oświetlenie do naszych potrzeb. Dokonujemy tego za pomocą reflektorków umieszczonych na szynie.

 

 

Warto zastanowić się nad szafą, która pomieści wszystkie rzeczy jakie nie są nam na co dzień potrzebne ale jednak gdzieś przechowywać je trzeba. Najlepiej wybrać taką aby też nie zabierała nam dużo przestrzeni zwłaszcza w wąskich przedpokojach. Postawmy zatem na wysokość szafy. Gdy mamy problem z doborem odpowiedniej wysokości szafy warto skorzystać z firmy zajmującej się montażem szaf na wymiar. W takim wypadku warto też wybrać szafę z przesuwnymi drzwiami.

 

Warto też zastanowić się nad miejscem gdzie będziemy przechowywać klucze,portfel lub torebkę. Najlepiej by było również przechowywać w szafie jednak wygodniej od razu po wejściu do domu położyć takie rzeczy na półce czy też nie dużej komodzie, którą możemy wykorzystać jako szafkę na buty, których aktualnie używamy. Mimo szafy, która zajmuje i tak już dużą przestrzeń warto zainwestować w wieszak na podręczne kurtki.

 

Jeśli mamy w domu również małego domownika fajnie byłoby postawić mu mały stołeczek, dzięki któremu łatwiej będzie mu się ubrać do wyjścia.

 

W przedpokoju warto też zainwestować w dobrej jakości podłogę. Jeśli wybierzemy panele dobrze jest je dodatkowo zabezpieczyć specjalnym środkiem przeciwko wilgoci.

Ściany również należy dobrze przygotować gdyż nie trudno o zachlapanie zwłaszcza zimą lub gdy mamy w domu psiaka i dobrym rozwiązaniem będą zmywalne tapety ścienne - informuje właściciel sklepu TapetyWsieci .

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy